Dažnai užduodami klausimai

Ar darote individualius užsakymus?

Taip, galime atlikti individualius užsakymus, sukurtus jums. Taip pat galime pagaminti įvairių dydžių ir spalvų sandėlyje esančias prekes. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su info@decoratedmetal.com ir mes su jumis susisieksime dienos metu.

Kiek laiko užtrunka individualaus užsakymo atlikimas?

Patvirtinus individualų užsakymą, užsakymo pagaminimas užtrunka nuo 7 iki 21 dienos, priklausomai nuo Jūsų užsakymo sudėtingumo.

Kiek kainuoja siuntimas ir kiek laiko tai trunka?

Siunčiame visoje šalyje ir visame pasaulyje per kurjerių tarnybą. Siuntimo kaina priklauso nuo pasirinktos krypties. Lietuvoje pristatymas paprastai trunka 1-2 dienas ir yra nemokamas.

Su kokiomis siuntų gabenimo įmonėmis dirbate?

Užsakymus siunčiame visame pasaulyje naudodami DPD, DHL, FedEx, UPS, LP Express, Omniva, GLS.

Iš ko gaminami produktai?

Visi sandėlyje esantys meno kūriniai yra lazeriu išpjauti iš plieno. Jie yra išpjaunami iš plieno lakštų, nušlifuojami ir nudažomi matiniais milteliniais dažais specialioje kameroje. Taip pat galime pagaminti gaminius iš kitų metalų, tokių kaip nerūdijantis plienas arba corten plienas. Dėl papildomos informacijos kreipkitės info@decoratedmetal.com

Kada gausiu savo užsakymą?

Užsakymų, kurių yra sandėlyje, pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Kaip galiu sekti savo užsakymą?

Siuntos numerį išsiųsime jums el. paštu, kai išsiųsime užsakymą. Savo užsakymą galite stebėti įmonės svetainėje.

Ar priimate grąžinimus?

Mes priimame grąžinimus per pirmąsias 14 dienų po pirkimo, bet, deja, nepriimame grąžinimų užsakymų, kuriems praėjo 14 dienų nuo pirkimo.

Kas nutiks, jei mano užsakymas bus sugadintas?

Nesijaudinkite. Užsakymus supakuojame saugiai, kad gabenant jie išvengtų bet kokių pažeidimų. Bet jei užsakymas vis tiek bus pažeistas atsižvelgdami į žalą, galime jums grąžinti dalį pinigų. Arba visiškai grąžinkite pinigus, jei nesate patenkinti.

Kaip naudoti lipnią juostelę?
***Mes negaminame lipnios juostos, todėl neprisiimame atsakomybės už žalą, kuri gali atsirasti naudojant ją.
1. Nuvalykite paviršių nuo nešvarumų ir dulkių nedulkėta šluoste, kad užtikrintumėte geriausią įmanomą sukibimą.
2. Pirmiausia priklijuokite juostą prie šiurkštesnio paviršiaus. Tapetų ar gipso atveju tai bus siena. Priklijuokite vertikalias juosteles, kurių ilgis yra toks pat, kaip ir visas objekto ilgis. Papildoma juosta turėtų būti klijuojama ant viršutinės dalies trumpesnėmis juostelėmis, nes ten gimsta didžioji masė. Tvirtai spauskite visą paviršių bent penkias sekundes.
3. Prieš padėdami daiktą ant paviršiaus, nuimkite apsauginį įdėklą nuo juostos. Saugokitės, kad neliestumėte atviro lipniojo paviršiaus, nes tai gali turėti įtakos sukibimui.
4. Užtikrinkite optimalų sukibimą su paviršiumi, tvirtai spausdami ant elemento dar 5 sekundes. Prieš naudodami įsitikinkite, kad jūsų paviršius yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų objekto, kurį norite pritvirtinti, svorį. Juosta skirta nuolatiniam laikymui, ji nėra skirta nuimti. Tik tuo atveju, jei turite tai padaryti, naudokite pjovimo laidą, kad nupjautumėte putplasčio šerdį, tada pabandykite nuplėšti likusią juostą. Tai gali pažeisti paviršių ir (arba) palikti likučius.

Kontaktai
info@decoratedmetal.com
+37061044989
Adresas

Sėlių g. 29-19
08125 Vilnius, Lietuva

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį